Home / Slider / Program TV Eurosport na rundę WSBK w Laguna Seca

Program TV Eurosport na rundę WSBK w Laguna Seca

Eurosport

Zawodnicy Motocyklowych Mistrzostw Świata rozpoczęli przerwę wakacyjną, natomiast przerwy w tym czasie nie mają motocykliści World Superbike. Udali się oni właśnie na arcyciekawą rundę na amerykańskim torze Laguna Seca, ze słynnym zakrętem „Korkociąg”. Czy Chaz Davies wróci do formy po fatalnym upadku i kontuzji w poprzedniej rundzie? Jak potoczy się wewnętrzny pojedynek Jonathana Rea i Toma Sykesa? Czy zwycięstwo  Marco Melandriego było jednorazowym wyskokiem? Jak poradzi sobie zastępujący Nicky’ego Haydena Jake Gagne w Red Bull Hondzie? Odpowiedzi już w sobotę i niedzielę. Oba wyścigi na żywo w Eurosporcie. Dodatkowo, na Eurosport 2 zostaną pokazane kwalifikacje Superpole.

Kliknij, aby pominąć reklamy

SOBOTA, 8 LIPCA 2017
20:00 World Superbike Superpole (ES2, na żywo)
23:00 World Superbike 1. wyścig (ES, na żywo)

NIEDZIELA, 9 LIPCA 2017
22:15 World Superbike 1. wyścig (ES)
23:00 World Superbike 2. wyścig (ES, na żywo)

ES – Eurosport
ES2 – Eurosport 2

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
159 zapytań w 0,511 sek