Home / Artykuły / Quiz przedsezonowy WSBK 2020 #1

Quiz przedsezonowy WSBK 2020 #1

Po czterech częściach poświęconych MotoGP przyszła pora na quiz poświęcony kategorii World Superbike! Pytania dotyczą głównie ostatnich lat, więc z całą pewnością można spodziewać się dobrych wyników. Zapraszam do rozwiązywania i chwalenia się rezultatami w komentarzach!

Jeśli jesteście zalogowani, Wasz wynik zostanie zapisany w tabeli (lub jeśli na koniec podacie imię/nick i email – nie będzie dalej wykorzystywany). Nie ma ograniczenia czasowego, co więcej, pomiędzy pytaniami można dowolnie poruszać się poprzez przyciski DALEJ i POWRÓT i dopiero gdy klikniecie w UKOŃCZ QUIZ po ostatnim, 15. pytaniu, Wasze odpowiedzi zostaną ostatecznie zapisane. Warto więc przed zakończeniem wrócić do początku i raz jeszcze “przelecieć” wszystkie pytania. Na każde z pytań jest tylko jedna poprawna odpowiedź, punktacja prostsza być nie może – poprawna odpowiedź: 1 punkt, niepoprawna – 0 punktów.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Aby uruchomić quiz, kliknij poniżej w “Rozpocznij quiz”. Możesz poruszać się między pytaniami, klikając “Dalej” lub “Powrót”.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Tablica wyników: Quiz przedsezonowy WSBK 2020 #1

max z 15 punktów
# Nazwa Dodany Punkty Wynik
Tabela ładuje się
Brak dostępnych danych

Quizy o MotoGP:

Pierwsza część quizu

Druga część quizu

Trzecia część quizu

Czwarta część quizu

AUTOR: Aleksander Bala

Wyścigi motocyklowe zacząłem śledzić pod koniec sezonu 2014. Szybko stały się one moją największą pasją i już niedługo później, zacząłem o nich pisać. Lubię zdobywać wiedzę i dzielić się nią w aspektach takich jak: mentalność zawodników oraz przebieg ich kariery, rozwój technologii używanej w motocyklach, poszukiwania młodych talentów czy najciekawsze wydarzenia z przeszłości. Kontakt: [email protected]

komentarzy 6

 1. Łee, myślałem że trudny będzie.
  Choć 1-2 pytania to strzelałem.

 2. No i się machnąłem na Bautiście… :D

 3. 11/15. Nie tak źle

 4. 8/15. Biorąc pod uwagę, że w ogóle nie śledzę WSBK, to chyba nie bardzo źle.

  UWAGA SPOILER. NIE CZYTAĆ PRZED ROZWIĄZANIEM TESTU ŻEBY NIE PSUĆ SOBIE ZABAWY.

  Mam jednak pewne zastrzeżenia do pytania nr 11. Ponieważ jak rozumiem, nie chodzi orundy odbywające się obecne. A na przestrzeni historii istnienia obu klas. I jaki jestem stary, to doskonale pamiętam, że w motogp była runda na Estoril. Więc Portugalia jak najbardziej była obecna w kalendarzu.

  • Chodzi o obecny czas – w Portimao mają WSBK, a MGP już w żadnym w POR
   Chiny, RPA i Turcja obecnie w żadnej z serii.

   8/15 dla osoby nieinteresującej się WBSK to dobry wynik :)
   Ja natomiast zastanawiam się, czemu nie wiedziałem (może zapomniałem), że Biaggi wygrał o 0,5 punktu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
144 zapytań w 0,565 sek