Home / Slider / Razgatlioglu dalej w zespole Pucetti Kawasaki

Razgatlioglu dalej w zespole Pucetti Kawasaki

Toprak Razgatlioglu, który zdobył właśnie pierwsze podium w karierze w World Superbike, pozostanie zawodnikiem Pucetti Kawasaki w sezonie 2019. Turecki zawodnik przedłużył roczny kontrakt o kolejny rok. Wcześniej jeździł dla tej samej ekipy w Superstock 1000, gdzie był wicemistrzem.

21-latek po rundzie na Donington Park zajmuje wysokie, ósme miejsce w klasyfikacji generalnej World Superbike. „Od 2015 roku osiągnęliśmy razem wiele sukcesów. Ostatnio udało się zdobyć pierwsze podium na Donington.” – powiedział Razgatlioglu, którego menedżerem jest Kenan Sofuoglu, legenda World Supersport.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Pakiet jest jednym z najlepszych możliwych. Wyścig po wyścigu robimy postępy. Najlepszą motywacją jest świadomość, że będę mógł w przyszłym roku dorastać z tym zespołem. Będę ciężko pracował, aby zdobywać kolejne dobre wyniki tak dla siebie, jak i wszystkich którzy zawsze we mnie wierzą.” – dodał.

Z kolei fabryczny zespół Kawasaki nie ma żadnego potwierdzonego zawodnika. Mówi się o możliwym odejściu tak Jonathana Rea, jak i Toma Sykesa. W gronie zainteresować Kawasaki są zawodnicy Yamahy: Michael van der Mark, który wygrał w weekend swoje pierwsze dwa wyścigi, oraz Alex Lowes, który już kilka razy stawał na podium.

Źródło: motorsport.com
Fot. Pucetti Kawasaki

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
165 zapytań w 0,545 sek