Home / Slider / Ściganie na Losail zagrożone! Wyścigi WSBK i WSS opóźnione (AKTUALIZACJA)

Ściganie na Losail zagrożone! Wyścigi WSBK i WSS opóźnione (AKTUALIZACJA)

Opady deszczu sprawiły, że zawodnicy World Superbike i World Supersport póki co nie wyjeżdżają na tor. Dziś ma odbyć się ostatni wyścig sezonu obu kategorii. W WSS nie znamy jeszcze mistrza świata – Sandro Cortese ma pięć punktów przewagi nad Julesem Cluzelem. W WSBK mistrzem został już wcześniej Jonathan Rea.

Kliknij, aby pominąć reklamy

O godzinie 14:00 miała ruszyć rozgrzewka, ale zawodnicy oczekiwali w garażach. Wygląda więc na to, że przesunie się cały sobotni harmonogram tej rundy mistrzostw świata. Więcej informacji już niebawem.

AKTUALIZACJA:
15:45 – ustalono wstępne godziny rozegrania wyścigów: WSS rozpocznie się o 17:15, a WSBK o 18:45 czasu polskiego. Godziny nie są jeszcze oficjalnie potwierdzone – wiele zależy od warunków, jakie panować będą na torze.

Fot. worldsbk.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
160 zapytań w 0,498 sek