Home / WSBK / Stefan Bradl już skończył sezon

Stefan Bradl już skończył sezon

W trzech ostatnich rundach World Superbike nie zobaczymy Stefana Bradla. Niemiecki zawodnik podjął decyzję o przedwczesnym końcu sezonu, by skupić się na wyleczeniu kontuzjowanego nadgarstka, który musiał zostać zoperowany po upadku w pierwszym wyścigu w Portimao.

Kliknij, aby pominąć reklamy

27-latkowi wróżono aż siedem tygodni przerwy, ponieważ uszkodzone zostały ścięgna. W ten weekend zastępuje go Jake Gagne, który miał okazję jechać jako zastępstwo podczas amerykańskiej rundy na Laguna Seca.

Sezon Stefana Bradla i tak nie był dobry: fatalnie spisująca się Red Bull Honda nie pozwalała zawodnikom zespołu na odnoszenie dobrych wyników. Choć wydawało się, że gorzej niż rok temu nie będzie, w tym sezonie, z nowym motocyklem, ani przez moment zawodnicy Hondy nie powalczyli o miejsca na podium.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Fot. Krystian Polak / MSFoto.pl

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. Trochę nie kumam sprawy – Honda + RedBull – !!!??? – i cały czas nie dają rady?! Dziwny jest ten świat…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
143 zapytań w 0,443 sek