Home / Slider / Takumi Takahashi za Camiera w Portugalii

Takumi Takahashi za Camiera w Portugalii

Lider All-Japan Superbike Takumu Takahashi dołączy w najbliższej rundzie World Superbike w Portimao. Zastąpi kontuzjowanego Leona Camiera. Brytyjczyk pauzuje od wypadku w kwalifikacjach w maju, na Imoli.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Camier po opuszczeniu czterech kolejnych rund przeszedł zabieg operacyjny i teraz musi jeszcze pauzować podczas rundy w Portugalii, w pierwszym weekendzie po długiej przerwie wakacyjnej. Zawodnik Hondy ma wrócić na rundę WSBK we Francji, w dniach 28-29 maja.

Najpierw Camiera zastępował Yuki Takahashi, który pojechał w Jerez i w Misano. Potem jednak jedynym reprezentantem Hondy był Ryuichi Kiyonari. Takahashi ma na koncie jedną rundę MotoGP: w 2015 roku pojechał w GP Japonii dla Hondy, zajmując 12. miejsce.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. “Zawodnik Hondy ma wrócić na rundę WSBK we Francji, w dniach 28-29 maja.”
    Późno trochę :D

    A kto partnerem Bautisty za rok w Hondzie SBK? Mam nadzieję, że żaden “Japończyk za zasługi”…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
172 zapytań w 1,168 sek