Home / WSBK / Tarran Mackenzie w “poczekalni” Yamahy przed Donington Park

Tarran Mackenzie w “poczekalni” Yamahy przed Donington Park

Michael van der Mark zamierza 10 dni po zabiegu operacyjnym wrócić na motocykl i ścigać się podczas rundy World Superbike na torze Donington Park. Gdyby to się nie udało, Yamaha zorganizowała na zastępstwo Tarrana Mackenzie, który obecnie ściga się w British Superbike w zespole McAMS Yamaha, a kiedyś startował w Moto2.

24-letni Mackenzie spędził niemal cały sezon 2017 w Moto2, jednak nie osiągał tam oszałamiających rezultatów. Zaledwie raz udało mu się zapunktować – gdy zdobył 1 oczko za 15 miejsce za GP Japonii. Potem przeniósł się na Wyspy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Van der Mark jest pewny, że dostanie zielone światło od lekarzy, mimo że od potężnego high-side’a w Misano minęło ledwie kilka dni.

“Od razu przy operacji wiedziałem, że możliwy będzie powrót już na Donington Park, więc w tym celu pracowałem. Nie straciłem nic z siły w moim nadgarstku, co było największą obawą.” – powiedział Holender, który podwójnie wygrał w Wielkiej Brytanii w 2018 roku.

Źródło: crash.net
Fot. facebook.com/tarranmackenzie

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
154 zapytań w 0,459 sek