Home / Slider / Ten Kate oficjalnie wraca! Z Lorisem Bazem?

Ten Kate oficjalnie wraca! Z Lorisem Bazem?

Zespół Ten Kate Racing ogłosił, że w przeciągu kilku rund na pewno powróci do stawki World Superbike. Holenderska ekipa nie podała jeszcze co prawda z jakiego motocykla będzie korzystać, ale zaplanowano konferencję prasową na 2 kwietnia na torze Assen. Na dwa tygodnie przed holenderską rundą WSBK na tym obiekcie, co może oznaczać start już w tym wyścigu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Na razie nie wiadomo też, kto będzie zawodnikiem Ten Kate. Spekulowało się, że będzie to Loris Baz, który w sezonie 2019 nie znalazł miejsca w żadnym zespole. Francuz na instagramie zamieścił swoją fotkę z podpisem “już wkrótce dobre wieści”, co może oznaczać, że to właśnie on będzie startował w utytułowanym zespole.

Źródło: motorsport.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. Strzelam, że Yamaha. Menadżerem Baza jest człowiek, który jest wyżej w hierarchii Yamaha Motor Europe niż Dosoli i podobno naciskał aby Ten Kate w przeciągu kilku tygodni mogło dostać sprzęt. Dosoli wcześniej mówił, że nie zapowiada się na 5 motocykl Yamahy przynajmniej do czerwca, no ale może środki się znalazły :v

  2. Baz jest cienki jak polsilver… Nie ma lepszego? :P

  3. OFICJALNIE: Ten Kate Yamaha Racing z Lorisem Bazem.
    Mam nadzieję, że Holendrzy wrócą do swoich historycznych żółtych barw. Do Yamahy akurat pasują :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
173 zapytań w 0,530 sek