Home / Slider / Ten Kate wyprzedaje wyścigowe Red Bull Hondy

Ten Kate wyprzedaje wyścigowe Red Bull Hondy

Zespół Ten Kate, który został “porzucony” przez Hondę w World Superbike i nie zobaczymy go w stawce World Superbike w sezonie 2019, wytawił na sprzedaż motocykle, którymi w ubiegłym roku ścigali się Leon Camier i Jake Gagne. Motocykle są gotowe do wykorzystania na torze wyścigowym.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Cena, jaką żąda utytułowana holenderska ekipa braci Ten Kate, wynosi 85 tys. euro za każdą sztukę. Hondy CBR1000RR w malowaniu Red Bulla i w topowej wersji SP2 wyposażone są w silniki z osprzętem Coswortha, elektroniką Magneti Marelli i zawieszeniem Ohlinsa. Przypomnijmy, że Honda zadecydowała o tym, iż program w WSBK będzie prowadzony bezpośrednio z udziałem HRC i dział wyścigowy Moriwaki.

Źródło: roadracingworld.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
169 zapytań w 0,484 sek