Home / Slider / Ten Kate wyprzedaje wyścigowe Red Bull Hondy

Ten Kate wyprzedaje wyścigowe Red Bull Hondy

Zespół Ten Kate, który został „porzucony” przez Hondę w World Superbike i nie zobaczymy go w stawce World Superbike w sezonie 2019, wytawił na sprzedaż motocykle, którymi w ubiegłym roku ścigali się Leon Camier i Jake Gagne. Motocykle są gotowe do wykorzystania na torze wyścigowym.

Cena, jaką żąda utytułowana holenderska ekipa braci Ten Kate, wynosi 85 tys. euro za każdą sztukę. Hondy CBR1000RR w malowaniu Red Bulla i w topowej wersji SP2 wyposażone są w silniki z osprzętem Coswortha, elektroniką Magneti Marelli i zawieszeniem Ohlinsa. Przypomnijmy, że Honda zadecydowała o tym, iż program w WSBK będzie prowadzony bezpośrednio z udziałem HRC i dział wyścigowy Moriwaki.

Źródło: roadracingworld.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
115 zapytań w 0,788 sek