Home / Slider / Toni Elias potwierdza testy i rundę WSBK w Australii

Toni Elias potwierdza testy i rundę WSBK w Australii

ttt

Toni Elias potwierdził, że będzie w tym roku startować z zespołem Red Devils Roma w World Superbike. Hiszpan zaliczył cztery rundy w zeszłym roku, prezentując się bardzo dobrze. Po sezonie wydawało się jednak, że z powodów finansowych nie będzie dalszych startów. W zimie pojawiła się jednak szansa na kolejny wspólny rok z zespołem Red Devils Roma na motocyklu Aprilia RSV4. W jednym z wywiadów Elias potwierdził, że będzie obecny na Phillip Island.

„Pogłoski na temat dalszych startów pojawiły się już dawno i wszyscy myśleli, że to przesądzone, ale trzeba było dograć kilka detali. To była długa zima, ale na szczęście udało się popchnąć ten projekt do przodu. Były wątpliwości na temat startu w Phillip Island, ale z wielką przyjemnością mogę powiedziec, że będę tam tak na testach, jak i podczas pierwszej rundy” – powiedział były mistrz świata Moto2.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Najpierw udam się do Włoch w celu spotkania z zespołem, a zaraz potem lecimy wspólnie do Australii. Jestem świadomy, że w stawce będzie wielu świetnych zawodników, którzy mają za sobą poczynione większe przygotowania od nas. Mamy zamiar iść do przodu krok po kroku i poprawiać się z każdym kolejnym wyjazdem na tor. Nie mam żadnych konkretnych celów na sezon 2014. Oczywiście, że chciałbym stanąć na podium, które uciekło mi w finałowym wyścigu. Czeka nas jednak wiele pracy i musimy realnie myśleć o szansach na początku sezonu.” – zakończył Toni Elias.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
145 zapytań w 1,306 sek