Home / Slider / Troy Bayliss na Phillip Island jako właściciel nowego zespołu

Troy Bayliss na Phillip Island jako właściciel nowego zespołu

Ducati

Trzykrotny czempion World Superbike Troy Bayliss przygotowuje się do wystartowania swojego nowego zespołu – DesmoSport Ducati, który będzie wystawiany w cyklu Australian Superbike. Z dziką kartą w otwierającej sezon WSBK rundzie na Phillip Island pojedzie Mike Jones.

Bayliss ogłosił definitywne zakończenie kariery zawodniczej po zeszłorocznym zastępowaniu kontuzjowanego Davide Giugliano w rundach w Australii i Tajlandii. Od tego czasu przygotowywał swój zespół do mistrzostw Australii.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“To wszystko stało się szybko, ale jestem podekscytowany, że nasz zespół pojedzie na Phillip Island w pierwszej rundzie ASBK i WSBK. Dziękuję naszym wszystkim partnerom, na razie nie pokażemy motocykli, ale wyglądają “słodko”.” – napisał na facebooku Bayliss.

Mike Jones należy do czołówki australijskich wyścigów. W 2015 roku na Kawasaki zdobył mistrzostwo, by potem aklimatyzować się na Ducati, który to motocykl oczywiście będzie wykorzystywany przez zespół Baylissa.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. O proszę :) ciekawe, jak motocykl będzie wyglądał i czy faktycznie “słodko” :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
132 zapytań w 0,507 sek