Home / Slider / Voltcom Crescent Suzuki przygotowuje się do oficjalnych testów

Voltcom Crescent Suzuki przygotowuje się do oficjalnych testów

Suzuki

Voltcom Crescent Suzuki leci na drugi koniec świata przygotowując się do  oficjalnego testu Mistrzostw Świata SBK na Phillip Island w Australii 17-go lutego.

Alex Lowes i Eugene Laverty pokazali się z pozytywnej strony miesiąc temu w Europie na prywatnych testach w Hiszpanii i Portugalii, kończąc na 1 i 2 miejscu w Portimao. Zawodnicy Voltcom Crescent Suzuki, wyjadą na australijski tor już w poniedziałek i przez 2 dni testować będą wraz z rywalami przed pierwszą rundą zaplanowaną na 23 lutego.

Testy dostarczą jak na tle rywali prezentuje się zespół Suzuki, wzmocnionych przez Yoshimurę w nowych barwach i pozwoli ekipie dostroić maszyny przed sezonem.

4445 metrowy tor Phillip Island jest najszybszy w kalendarzu wyścigów. Zapiera dech w piersiach, 900 metrowa ultraszybka prosta i dodatkowo niesamowite prędkości w 12 wymagających zakrętach. Uderzające widoki z klifów na Bass Straight i silne wiatry podkreślają kompleksową naturę tego toru.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Eugene Laverty:

„Mam ciepłe wspomnienia z Phillip Island z mojego zwycięstwa rok temu. Byłoby wspaniale rozpocząć sezon z podobnym wynikiem ale przeciwnicy myślą tak samo. Nigdy jeszcze nie zrobiłem więcej niż pół dystansu wyścigowego na GSX-R 1000, więc ciężko przewidzieć jakie będą realia. Mieliśmy ograniczone testy w Europie przez pogodę i nie mogę się doczekać gorących okrążeń w słońcu. Cieszę się z tego nowego rozdziału z zespołem Voltcom Crescent Suzuki, który pracuje strasznie ciężko i mam nadzieję że wszystkim im przyniosę pod koniec sezonu nagrodę.”

Alex Lowes:

“Nie mogę się doczekać Phillip Island. Nie mogę się doczekać także, aby wsiąść na Voltcom Crescent Suzuki GSX-Ra i zacząć uczyć się nowego toru. Oficjalny test da mi więcej czasu żeby popracować z zespołem nad zawieszeniem i elektroniką, aby uzyskać optymalne ustawienia dla motocykla żebyśmy byli w jak najlepszej pozycji do pierwszego wyścigu!”

Informacja prasowa

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
158 zapytań w 1,255 sek