Home / WSBK / West na prowizorycznym pole position

West na prowizorycznym pole position

Anthony West po siedmiomiesięcznej absencji w mistrzostwach klasy 250cc, powraca na mokry tor w Le Mans i zajmuje w pierwszych kwalifikacjach pierwsze miejsce. West aktualnie jest zawodnikiem KTM’a, ale w ten weekend jednorazowo wystąpi wAnthony West po siedmiomiesięcznej absencji w mistrzostwach klasy 250cc, powraca na mokry tor w Le Mans i zajmuje w pierwszych kwalifikacjach pierwsze miejsce.
West aktualnie jest zawodnikiem KTM’a, ale w ten weekend jednorazowo wystąpi w teamie Aprilia Germany.
Francuz, Vincent Arnaud (Scuderia Fantic Motor) uzyskał czas dający mu drugie miejsce. Trzeci był również zawodnik z Francji – Hugo Marchand (Campetella Racing), a czwarty czas dnia uzyskał Alex de Angelis (MS Aprilia Italia Corse), który w końcowej części kwalifikacji miał wypadek. Hiszpan Alex Debon (Honda BQR) zamknął czołową piątkę.

Inni zawodnicy nie zmieścili się w czasie 107% czasu lidera i na razie nie kwalifikują się do wyścigu.
Jeźdźcy z czołówki tacy jak Stoner, Dovizioso i Perdosa mają nadzieję na poprawę pogodny i że jutro będą mogli wyjechać na suchy tor.

Wyniki:

Sesja treningowa 1

Sesja kwalifikacyjna 1

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
115 zapytań w 0,366 sek