Home / Slider / Wideo dnia: Płonące Kawasaki i kontuzja Toma Sykesa

Wideo dnia: Płonące Kawasaki i kontuzja Toma Sykesa

Przerażająco wyglądał wypadek Toma Sykesa w trzeciej sesji treningowej World Superbike. Brytyjczyk zaliczył “wysiadkę” z motocykla w opadającej części pofałdowanego portugalskiego obiektu, na domiar złego, jego motocykl zapalił się. Zawodnik Kawasaki doznał kontuzji palca i nie mógł wziąć udziału w sobotnim wyścigu. Życzymy powrotu do zdrowia.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. wyglądało to co najmniej jak z filmów akcji… całe szczęście w nieszczęściu, że Tom problem ma tylko z palcem

    swoją drogą seria WSBK jest tutaj traktowana trochę po macoszemu, wyniki, czy newsy mają opóźnienia, czy też braki (w stosunku do MGP). bez zaglądania na oficjalną stronę można sporo przegapić, jak choćby w tym przypadku- brak wiadomości o absencji Toma we wczorajszym wyścigu, jeszcze przed jego rozpoczęciem. tutaj na uwadze można mieć również tych, co bawią się w LT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
139 zapytań w 0,433 sek