Home / Slider / Wideo dnia: Troy Corser szaleje 80-letnim BMW

Wideo dnia: Troy Corser szaleje 80-letnim BMW

Na pewno kojarzycie Festiwal Szybkości w Goodwood, gdzie pojawia się wielu znakomitych osobistości ze świata motorsportu, często w dawno nie używanych już samochodach lub na motocyklach. Ale we wrześniu fani klasyki mają drugie święto: Goodwood Revival, gdzie pojawiają się już wyłącznie maszyny z lat ’50 czy ’60. Albo nawet starsze.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W zeszłym roku popis na tej imprezie dał Troy Corser. Australijczyk, mający na koncie dwa tytuły mistrza świata World Superbike, dosiadł motocykla BMW RSS z 1935 roku. I pokazał swoje umiejętności, wyciągając z maszyny tyle, ile się dało. A może nawet zbyt wiele, bowiem na skutek awarii nie udało mu się dokończyć przejazdu. Jak więc wyglądał przejazd Australijczyka? Zobaczcie sami!

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
160 zapytań w 1,265 sek