Home / Slider / World Superbike zostaje na Eurosporcie do 2025 roku

World Superbike zostaje na Eurosporcie do 2025 roku

Organizatorzy World Superbike – hiszpańska Dorna – poinformowali o przedłużeniu wieloletniej umowy z Eurosportem, na mocy której seria ta, wraz z seriami towarzyszącymi będzie pokazywana kilkudziesięciu krajach w całej Europie.

Przedłużono więc kontrakt o kolejnych pięć lat. Eurosport, który jest częścią grupy Discovery, będzie pokazywał mistrzostwa świata World Superbike, World Supersport oraz World Supersport 300 m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, krajach skandynawskich, oraz oczywiście w Polsce.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Cykl można śledzić nie tylko w telewizji – gdzie transmisje często puszczane są z odtworzenia a nie na żywo – ale także w aplikacji Eurosport Player, gdzie na żywo w przystępnej cenie za rok dostępne są wszystkie wyścigi i kwalifikacje. Można również wykupić pakiet worldsbk.com.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
180 zapytań w 0,552 sek