Home / Slider / WSBK, Misano: Bautista wygrał wyścig Superpole, błąd i upadek Rea!

WSBK, Misano: Bautista wygrał wyścig Superpole, błąd i upadek Rea!

Alvaro Bautista wygrał niedzielny wyścig Superpole podczas rundy na Misano. W suchych warunkach Hiszpan szybko dogonił i wyprzedził startującego z pole position  Jonathana Rea. Zawodnik Kawasaki w połowie dystansu przewrócił się, ale szybko podniósł motocykl i uratował piątą pozycję. Podium uzupełnili Alex Lowes i Leon Haslam. O 14:00 drugi wyścig główny.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.