Home / Slider / WSBK w Katarze przełożone

WSBK w Katarze przełożone

Nie odbędą się wyścigi World Superbike, które były zaplanowane na 14 i 15 marca na torze Losail w Katarze. Runda nie została jednak definitywnie odwołana, tak jak stało się z wyścigiem MotoGP. WSBK może przyjechać do Kataru w późniejszym terminie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Powody są oczywiście identyczne jak w przypadku odwołania wyścigu MotoGP. Wskutek epidemii koronawirusa, władze Kataru wprowadziły 14-dniową kwarantannę dla wszystkich osób, które w przeciągu wcześniejszych dwóch tygodni były obecne we Włoszech.

Wiele ekip zatrudnia włoski personel, zatem osoby takie automatycznie musiałyby spędzić dodatkowe 14 dni pod kwarantanną, a wyścigi są za niespełna dwa tygodnie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 6

 1. brak niecenzuralnych słów

  • To jak w takim razie nazwać fakt, że w weekend duża impreza motocyklowa pod Warszawą.
   W tamtym roku przez 3 dni ponoć odwiedziło ta imprezę 250 tyś ludzi – dane organizatorów. Ilu było obcokrajowców? Ilu będzie w tym roku z uwagi na odwoływanie podobnych imprez w całej Europie? Ale oczywiście w naszym kraju liczy się wyłącznie kasa…

   • Myślę ze dużo osób nie przyjedzie ze strachu.
    Po za tym odwołanie imprezy = kop w jaja organizatorom i komornik w poniedziałek.
    IEM w Katowicach odbyło się bez kibiców. Decyzja zapadła na dzień przed zawodami. Czy zwrócono pieniądze za bilety, hotele itp….

   • Nie odbędzie się teraz – Warsaw Moto Show jest przełożone na czerwiec, tak jak impreza w Poznaniu jest przełożona.

 2. Zawsze Włosi mogą udawać Greków

 3. Mogli by zostać na parę rund w Australii. Jeżeli reszta torów jest taka jak na PI, to byłoby super.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
136 zapytań w 0,409 sek