Home / WSBK / Wspaniały finisz Yuki Takahashi

Wspaniały finisz Yuki Takahashi

Kategorii 250 towarzyszyły ogromne emocje. Pole Position należy do Lorenzo, który ma za sobą już pięć zwycięstw. Na pierwszych okrążeniach prowadzi Lorenzo, któremu do Dovizioso brakuje tylko jednego pkKategorii 250 towarzyszyły ogromne emocje. Pole Position należy do Lorenzo, który ma za sobą już pięć zwycięstw. Na pierwszych okrążeniach prowadzi Lorenzo, któremu do Dovizioso brakuje tylko jednego pkt. i może nastąpić zmiana w kwalifikacji ogólnej, za nim znajduje się Takahashi. Z wyścigu w tym czasie odpadają Ballerini oraz Cardenas.

Barbera posiada 89 pkt. i brakuje mu 15 pkt. do Locatelliego. Jeśli zakończy wyścig na drugiej lub trzeciej pozycji to zmniejszy stratę i może walczyć o trzecie miejsce w kwalifikacji.
Od dziesiątego okrążenia prowadzi de Angelis. Faworyt Lorenzo na 15 okrążeniu spada na trzecie miejsce i drugie przypada Barberberze. Za nimi pozostaje nieugięty Takahashi.
Trwa walka między tymi czterema zawodnikami. Końcówka wyścigu należy jednak do de Anglis i Takahashi. Na przed ostatnim okrążeniu ostatniego okrążenia Takahashi, który starował z szóstej pozycji , atakuje i wyprzedza de Angelis.
Podsumowując pierwsze miejsce należy do Takahashi (kwalifikacja ogólna: 133 pkt.), drugie do Doviziozo (172 pkt.) a trzecie do Lorenzo (174 pkt.).

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
127 zapytań w 0,415 sek