Home / WSBK / Wyścigi w Moskwie odwołane!

Wyścigi w Moskwie odwołane!

Z powodu potężnych opadów deszczu, jakie przeszły nad obiektem Moscow Raceway dyrekcja wyścigowa, po konsultacjach z zawodnikami, zdecydowała się odwołać zarówno wyścig serii World Supersport, jak i drugi przejazd zawodników World Superbike!

Pomimo pogarszających się warunków, pierwszy wyścig WSBK rozegrano na pełnym dystansie, chociaż pod koniec zawodnicy musieli zmieniać opony. Niestety już na pierwszym okrążeniu wyścigu WSS, na tylnej prostej doszło do potężnego wypadku, w wyniku którego wywieszono czerwone flagi.

Po spotkaniu oficjeli z zawodnikami zdecydowano się odwołać dalsze ściganie w Moskwie.

AUTOR: nelka-23

Zainteresowana wszelkiego rodzaju sportami motorowymi, głównie MotoGP, WSBK oraz F1. Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Z portalem MOTOGP.PL związana od maja 2006 roku, od 2012 współpracująca z zespołem LCR Honda startującym w MotoGP.

komentarze 3

  1. Oficjalna wiadomość – w wyniku obrażeń poniesionych w trakcie okropnego wypadku z udziałem Lorenzo Zanettiego śmierć poniósł Andrea Antonelii.
    Cholera, ja to widziałęm na żywo :(

  2. To powinno się stać po pierwszym wyścigu SBK, a teraz jak zginął człowiek to już po ptokach, ściganie w takich warunkach nie jest ani ciekawe ani bezpieczne…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
168 zapytań w 1,406 sek