Home / Slider / Xavi Fores zastąpi Giugliano w Aragonii i na Assen

Xavi Fores zastąpi Giugliano w Aragonii i na Assen

Xavi Fores

Xavi Fores otrzyma dwie szanse startów w barwach Aruba.it Ducati w ramach zastępstwa za kontuzjowanego Davide Giugliano. Hiszpan pojedzie w Aragonii oraz na holenderskim Assen. W dwóch pierwszych rundach sezonu za Włocha startował Troy Bayliss.

Giugliano odniósł kontuzję kręgosłupa, która na razie wyklucza go ze startów. Za kilka dni ma jednak odbyć wizytę w klinice w Modenie, gdzie lekarze ocenią postępy i dadzą ewentualne zielone światło do rozpoczęcia treningów. Na tor ma wrócić na swoją domową rundę na Imoli.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Na razie jednak pora na dwa występy Foresa: ściga się on obecnie na Ducati w niemieckiej serii IDM Superbike. Miał już okazję występować w barwach oficjanego zespołu Ducati w WSBK. W 2013 roku na torze Magny Cours pojechał motocyklem zespołu Alstare.

Źródło: crash.net

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
130 zapytań w 0,419 sek