Home / Slider / Daniel Blin startuje na Imoli

Daniel Blin startuje na Imoli

Choć wcześniej miał budżet zagwarantowany tylko na dwie pierwsze rundy World Supersport 300, Daniel Blin wystartuje również w najbliższej, rozpoczynającej się już w piątek rundzie na włoskim torze Imola.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Jedziemy dalej w WSS300. Dzięki współpracy z firmą Galliot Marine Design. Zobaczycie mnie również na kolejnej rundzie Mistrzostw Świata, we Włoszech na torze Imola. To dla mnie zupełnie nowy tor ale dam z siebie wszystko, żeby zaistnieć w czołówce WSS300. Dziękuję!!” – napisał na facebooku Daniel Blin.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Daniel, Trzymamy kciuki i wierzymy, że pech w końcu minie.
    Redakcjo informujcie na bieżąco o wynikach Daniela, a nie po tygodniu.

  2. Dalej żadnych informacji o Danielu Jak taki zawodnik ma zdobywać sponsorów jak nawet w mediach o wyścigach motocyklowych się o nim nie mówi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
169 zapytań w 0,533 sek