Home / Slider / Daniel Blin wciąż zbiera budżet na starty w WSS300

Daniel Blin wciąż zbiera budżet na starty w WSS300

Choć znalazł się na liście startowej World Supersport 300 na sezon 2019, jego udział w tej serii nie jest wcale pewny. Daniel Blin musi jeszcze skompletować budżet, niezbędny do rozpoczęcia sezonu w barwach zespołu Terra&Moto.

Młody zawodnik nie potrzebował wiele czasu, aby wskoczyć do stawki mistrzostw świata. Po zwycięstwach w krajowych mistrzostwach a także Alpe Adria, szybko rozpoczął jazdę w World Supersport 300, najpierw z dzikimi kartami, a potem w kilku wyścigach sezonu. Rok 2019 chce przejechać w całości, jednak bez wsparcia sponsorskiego nie jest to możliwe.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Jeśli udałoby mi się uzbierać budżet na 2019 to sezon zacząłbym ze świetnym pakietem we włoskiej ekipie Terra&Moto, w której cały sztab jest, jak jedna wielka rodzina z wielką pasją. Myślę, że z takim zapleczem jestem w stanie pokazać się z naprawdę dobrej strony.” – powiedział Daniel w wywiadzie dla pitbike24.pl.

Sam zawodnik zachęca kibiców do rozpowszechniania tej informacji, a także do kontaktu przez adres mailowy: [email protected] Życzymy Danielowi, aby jak najszybciej uporał się ze zgromadzeniem niezbędnych funduszy i start w sezonie 2019 ze spokojną głową.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Śledzę poczynania Blinka i z przykrością stwierdzam że w tym kraju nie ma chętnych na promowanie zdolnej
    młodzieży a w szczególnie w sportach motorowych.
    Oddajmy po prostu całą kasę piłkarzom z polskiej ligi i niech siebie i nas męczą swoją nędzną grą.
    Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
167 zapytań w 0,479 sek