Home / WSS / Foret zwycięzcą wyścigu w Brnie

Foret zwycięzcą wyścigu w Brnie

W przerwanym wyścigu dziewiątej rundy motocyklowych Mistrzostw Świata klasy SuperSport, która odbyła się na czeskim torze w Brnie, zwycięzca został francuski kierowca z zespołu Kawasaki Intermoto Step – Fabien Foret. Drugą pozycję wywalczył powracający do ścigania w SuperSportach – a zarazem lider klasyfikacji generalnej Kenan Sofuoglu a podium uzupełnił australijski kierowca – Broc Parkes.

Nie najlepiej wyścig ułożył się dla zawodników polskiego zespołu Bogdanka. Wprawdzie Sam Lowes zakończył wyścig na czwartym miejscu ale pozostali dwaj kierowcy: Mathew Scholtz i Paweł Szkopek nie ukończyli wyścigu.