Home / Slider / Kenan Sofuoglu rozważa operację nogi

Kenan Sofuoglu rozważa operację nogi

Mimo, że udało się przetrwać weekend w Australii i zdobyć punkty w niedzielnym wyścigu za 13. pozycję, Kenan Sofuoglu zastanawia się nad zabiegiem operacyjnym. Turecki zawodnik przewrócił się w trzecim sobotnim treningu World Supersport przy dużej szybkości. Do reszty sesji musiał przystępować, zażywając środki przeciwbólowe.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Już w Clinica Mobile na torze lekarze zalecali zawodnikowi Pucetti Kawasaki poddanie się zabiegowi operacyjnemu lewej nogi. Za maksymalnie kilka dni będzie jasne, czy faktycznie warto „iść pod nóż”. Do kolejnej rundy World Supersport przerwa będzie trwała blisko miesiąc. Jest to więc wystarczająca ilość czasu na powrót do pełnej sprawności.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
145 zapytań w 1,351 sek