Home / WSS / Kenan Sofuoglu zostaje z Kawasaki na 2017 rok

Kenan Sofuoglu zostaje z Kawasaki na 2017 rok

Kenan Sofuoglu
Obecny mistrz World Supersport Kenan Sofuoglu przedłużył na torze Donington Park umowę z zespołem Kawasaki Pucetti na kolejny sezon. Turecki zawodnik ma już na koncie cztery tytuły mistrzowskie w WSS, a obecnie jest liderem, mając 17 punktów przewagi nad partnerem zespołowym, Randym Krummenacherem.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Jestem bardzo zadowolony, że mogę dalej ścigać się z Kawasaki i Pucetti Racing. Mamy wspólny dodatkowy rok, co jest dla nas dobre. Motocykl jest na bardzo dobrym poziomie, a zespół Pucetti wykonuje świetną pracę. To dlatego podpisuję umowę w tak wczesnej fazie sezonu. Czekam na kontynuowanie współpracy. Po tych wszystkich latach wciąż osiągamy dobre wyniki. Cieszę się, że możemy razem pozostać na padoku.” – powiedział Sofuoglu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
129 zapytań w 0,405 sek