Home / WSS / Kyle Ryde zwolniony z Kawasaki Pucetti

Kyle Ryde zwolniony z Kawasaki Pucetti

Zespołowy partner Kenana Sofuoglu w World Supersport – Kyle Ryde – nie dokończy sezonu w barwach Kawasaki Pucetti. Brytyjski zawodnik rozstał się z tą silną ekipą, a powodem były słabe wyniki w ostatnich rundach, oraz finanse. Zespół chce mieć w składzie zawodnika, walczącego o triumfy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Ryde dobrze rozpoczął sezon, finiszując na czwartym miejscu w pierwszej rundzie na Phillip Island, a potem gasł dosłownie z każdym wyścigiem, by w ostatnich rundach już praktycznie nie punktować. Brytyjczyk zostanie zatem zastąpiony przez kogoś innego, kto powalczy o najwyższe cele – co jest ważne dla zespołu Pucetti podczas nieobecności kontuzjowanego Sofuoglu. Turek nie pojedzie już w tym roku.

W World Supersport ma zostać zaangażowany Anthony West, który sezon rozpoczął w barwach prywatnego zespołu, a potem dostał się do Pucetti, ale w World Superbike. Tam jednak szło mu dość przeciętnie i może lepiej będzie w supersportach.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
168 zapytań w 0,487 sek