Home / Moto2 / Moto3 / Sheridan Morais zadebiutuje w grand prix w wieku 33 lat

Sheridan Morais zadebiutuje w grand prix w wieku 33 lat

W klasie Moto2 do debiutu przygotowuje się Sheridan Morais. Południowoafrykańczyk pojedzie w GP Czech w zespole Willi Race Racing Team. To dla niego pierwszy start w wyścigach grand prix – jeżdżący z portugalską licencją Morais ma już 33 lata.

Mimo, że nie miał jeszcze kontaktu z Motocyklowymi Mistrzostwami Świata, Sheridan Morais ma duże doświadczenie w startach zarówno w Brnie, jak i w World Superbike i World Supersport. Obecnie zastępuje na Kawasaki Kenana Sofuoglu, który po serii kontuzji zakończył karierę zawodniczą.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Morais ma na koncie jedno zwycięstwo w WSS – rok temu był najlepszy w Niemczech. Na koniec sezonu 2017 uplasował się na wysokim, czwartym miejscu. W tym roku jest gorzej, bowiem Morais nie ukończył aż trzech wyścigów z pięciu, w których brał udział.

Źródło: worldsbk.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. I to jest news!!!!!
    rany kogo to obchodzi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
174 zapytań w 1,385 sek