Home / Slider / WSS300, Assen: Gonzalez znów wygrywa, pechowy wyścig Blina

WSS300, Assen: Gonzalez znów wygrywa, pechowy wyścig Blina

Drugie z rzędu zwycięstwo – po triumfie w Aragonii – odniósł Manuel Gonzalez. Młody Hiszpan tym razem był najszybszy w Holandii, w wyścigu, w którym w jednej grupie finiszowało 19 motocyklistów. Drugi był Scott Deroue, a trzeci – Jan-Ole Jahnig. Bez punktów zakończył wyścig Daniel Blin, który brał udział w kolizji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Znowu pechowo… Po starcie do wyścigu WSS300 przebiłem się na 15. pozycję i jechałem w prowadzącej grupie aż 20 zawodników, którzy wpadli na metę w przeciągu dokładnie 2 sekund!! Niestety mnie tam już nie było, gdyż zostałem zabrany z toru przez innego zawodnika, który zrobił na mnie mini zamach, a przynajmniej tak to wyglądało (cud, że się nie wywróciłem). Cieszy jedynie tempo, gdyż do rekordu toru w WSS300 brakło mi jedynie 0,6 s. Nie poddajemy się i liczymy na odrobinkę więcej szczęścia!” – napisał Daniel Blin na swoim facebooku.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
157 zapytań w 0,439 sek