Home / WSS / WSS300, Imola: Wyścig odwołany, Daniel Blin bez awansu

WSS300, Imola: Wyścig odwołany, Daniel Blin bez awansu

Podobnie jak drugi wyścig WSBK, tak i starcie w World Supersport 300 na włoskim torze Imola został odwołany z powodu opadów deszczu. Do wyścigu nie awansował Daniel Blin, który w wyścigu ostatniej szansy zaliczył upadek.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Kolejna runda Mistrzostw Świata WSS300 zakończona dla nas przedwcześnie. Imola to przepiękny obiekt i było to dla mnie niesamowite przeżycie. Jest to też chyba najtrudniejszy tor, na którym przyszło mi jeździć. Po nie udanych kwalifikacjach, które ukończyłem na 34 miejscu z 56 zawodników byłem zmuszony jechać wyścig ostatniej szansy, aby zakwalifikować się do głównego wyścigu. Do ścisłej czołówki brakowało nam 2 sekund. Będąc cały czas w pierwszej trójce wyścigu popełniłem błąd i wywróciłem się w ostatniej szykanie. Zdecydowanie ciężki weekend dla nas ale dla mnie to kolejny nowy tor, na którym zebrałem dane i doświadczenie. Dziękuje wszystkim sponsorom i całemu zespołowi Terra&Moto za możliwość uczestniczenia w kolejnej rundzie.” – napisał Daniel Blin na swoim facebooku.

Źródło: facebook.com/blineQ222

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Widziałem SP Grupe B, fajny czerwony motocykl #30 tylko kierowca rozgląda się, dekoncentruje ale widziałem, że wczute łapał…nagle czerwona flaga ⛳ i po kwalifikacjach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
171 zapytań w 0,516 sek