Home / Slider / WSS300, Portimao: Połowa stawki dla Daniela Blina

WSS300, Portimao: Połowa stawki dla Daniela Blina

22. pozycję na 37 startujących zawodników zajął w treningach przed debiutem w World Supersport 300 Daniel Blin. Młody torunianin dziś głównie skupiał się na ustawieniach

“Daniel Blin 31. czasem na 37 zawodników po pierwszym treningu w MŚ! Solidnie przepracowana sesja i skupienie na ustawieniach, a nie czasach. Wiemy co poprawić aby podczas drugiej sesji zbliżyć się do liderów i podkręcić tempo, dlatego nie martwimy się dość odległą póki co pozycją.” – pisał po pierwszym treningu zespół, który ma w ten weekend trudne zadanie, bowiem jego główna część jeździ w FIM EWC w wyścigu Bol d’Or.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Po drugim treningu było bardziej optymistycznie: “Daniel Blin podkręca tempo i poprawia czas, awansując w drugim treningu na 22. miejsce w stawce 37. zawodników. Całkiem nieźle jak na debiut jednego z najmłodszych zawodników w stawce na jednym z najtrudniejszych torów świata. Więcej od Daniela wkrótce, a jutro kwalifikacje.”

Wyniki FP1: kliknij
Wyniki FP2: kliknij

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. jest niezle jak na debiut, ale zeby bylo zajebiscie to jakies 2 sekundy trzeba jeszcze urwac

  2. Nie oszukujmy sie to inny poziom niż MP czy wschodnioeuropejskie serie, jest dobrze jak na taki przeskok . Mysle ma szanse na pierwsza pietnastke a potem sukcesywnie do przodu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
133 zapytań w 0,486 sek