Home / Moto2 / Moto3 / Adam Norrodin w miejsce Pawiego podczas GP San Marino

Adam Norrodin w miejsce Pawiego podczas GP San Marino

Adam Norrodin dołączy do ekipy Petronas Sprinta Racing w najbliższym wyścigu Moto2 – o GP San Marino. Zastąpi swojego rodaka – Malezyjczyka Khairula Idhama Pawiego, który wciąż nie wrócił do zdrowia po kontuzji dłoni.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Norrodin nie jest nowością dla ekipy Petronasa. Jeździł dla niej w latach 2016 – 2018 w Moto3. Obecnie Malezyjczyk ściga się w mistrzostwach Europy CEV Moto2 dla ekipy juniorskiej malezyjskiego giganta. Jeździł już w grand prix w Moto2, ale nigdy na silniku Triumpha, jaki jest używany w tym roku. W miejsce Pawiego w tym sezonie jeździło już kilku różnych zawodników.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. Pamiętam, że w 2016 roku w klasie Moto3 mógł wygrać wyścig w Argentynie. Przewrócił się jednak a w wyścigu zwyciężył właśnie Pawi. Dalsza część sezonu to regularne upadki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
168 zapytań w 0,513 sek