Home / Moto2 / Moto3 / Alex Rins złamał lewy obojczyk

Alex Rins złamał lewy obojczyk

Alex Rins

Zawodnik ekipy Paginas Amarillas z numerem 40. doznał kontuzji podczas treningu. Operacja w czwartek.

Alex Rins złamał lewy obojczyk podczas rutynowych treningów w środę. Hiszpański kierowca będzie operowany w czwartek przez Dr. Xaviera Mir w Clinica Dexeus. Przypomnijmy, że Alex jest drugim zawodnikiem w klasyfikacji generalnej Moto 2, tracąc do prowadzącego w tabeli Johanna Zarco 19 pkt.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Trenowałem na motocyklu o pojemności 100 ccm i spadłem…. „ – mówi Rins – „Na początku ból nie był silny, ale gdy zeszła adrenalina i emocje, zaczęło się pogarszać – dlatego zdecydowaliśmy się pojechać do szpitala. Lekarze zdiagnozowali złamanie w obojczyku i zlecili operację – abym mógł wrócić gotowy do ścigania na GP Wielkiej Brytanii”.

Prawdopodobnie Hiszpan wróci do ścigania już 2 września na torze Silverstone.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: motogp.com

AUTOR: Kuba Owsianowski

komentarze 3

  1. O kurcze szybkiego powrotu do zdrowia Alex

  2. 100 cm3 pojemności ? Kurcze, co to za motocykl ? Alex wracaj szybko do zdrowia bo bez ciebie Moto2 straci na ogladalności :-))

  3. Jak to jest możliwe, że koleś złamał obojczyk a w weekend juz się będzie mógł ścigać? Oni mu ten obojczyk magicznie zrekonatruuja podczas tej operacji?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
160 zapytań w 1,280 sek