Home / Moto2 / Moto3 / Barwy zespołu Rossiego ponownie zaprezentowane w X-Factor

Barwy zespołu Rossiego ponownie zaprezentowane w X-Factor

Po raz kolejny zespół Sky Racing Team VR46 skorzystał z promocji telewizyjnej – barwy wyścigowe włoskiej ekipy zostały pokazane w czasie największej oglądalności – w trakcie programu muzycznego X-Factor, który znamy również z polskich edycji.

Zespół, powstały w 2014 roku z inicjatywy Valentino Rossiego i przy wsparciu Sky, wspiera młode włoskie talenty. Sponsorami pozostają takie firmy jak Oakley, Monster Energy, Dainese czy AGV. Nowym sponsorem jest Dellorto.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W 2018 roku na motocyklu KTM w serii Moto3 zobaczymy duet Nicolo Bulega – Dennis Foggia. W klasie Moto2 na Kalexach jeździć będą: Francesco Bagnaia oraz nowo zakontraktowany przyrodni brat Rossiego, Luca Marini.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: crash.net

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. Niemal identyczne malowanie jak w 2017, ale mimo to, jest naprawdę świetne, znacznie lepsze niż te z początków istnienia teamu wg mnie :)

  2. Bardzo męskie. Trochę groźne, trochę surowe ale z dużym smakiem. Mmmmm:-)))

  3. Ten wlot powietrza tak średnio męski :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
139 zapytań w 0,536 sek