Home / Moto2 / Moto3 / Bezzecchi i Migno w ekipie Rossiego

Bezzecchi i Migno w ekipie Rossiego

Zespół VR46 ma już skład na przyszły rok. W serii Moto2 do Sky Racing Team VR46 dołączy Marco Bezzecchi, który będzie startował z Lucą Marinim, bratem przyrodnim Valentino Rossiego. Z kolei do zespołu Włocha w Moto3 powróci Andrea Migno, który będzie jeździł obok Celestino Viettiego.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Duet ten zastąpi inną dwójkę – Nicolo Bulegę i Dennisa Foggię. Bezzecchi przychodzi do VR46 po trudnym debiucie w Moto2. Migno ostatni raz dla tego zespołu w Moto3 ścigał się w 2017 roku. Zespół w najniższej serii dalej będzie kontynuował jazdę na maszynach KTM, z kolei w napędzanej silnikami Triumpha Moto2 będą to Kalexy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. ciesze się że Bezzechi trafił do lepszego zespołu moim zdaniem jeśli będzie trzymał taką forme jaką miał w Misano to może być szybki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
172 zapytań w 0,516 sek