Home / Moto2 / Moto3 / Biesiekirski z koronawirusem! Nie pojedzie w GP Walencji i CEV Moto2

Biesiekirski z koronawirusem! Nie pojedzie w GP Walencji i CEV Moto2

Piotr Biesiekirski nie wystartuje w najbliższy weekend w Walencji w ostatniej rundzie motocyklowych mistrzostw świata Moto2, ani tydzień później w ostatniej rundzie mistrzostw Europy Moto2, z powodu zakażenia koronawirusem. 

Przed zawodami o Grand Prix Walencji, zgodnie z protokołem medycznym mistrzostw świata, 20-latek z ekipy Pertamina Mandalika SAG Euvic poddał się obowiązkowym testom PCR, które dały wynik pozytywny.

To oznacza, że Polak nie wystartuje nie tylko w Grand Prix Walencji w najbliższy weekend, ale także w ostatniej rundzie mistrzostw Europy Moto2, którą zaplanowano na tym samym obiekcie tydzień później.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Nie mogłem doczekać się wyścigu o Grand Prix Walencji, ponieważ to dla mnie swojego rodzaju domowa runda z dala od domu – mówi Piotr Biesiekirski. – Niestety, test PCR wymagany by wejść na padok mistrzostw świata, dał wynik pozytywny, co wyklucza mnie z udziału w dwóch ostatnich weekendach wyścigowych. Od otrzymania wyniku izoluję się zgodnie z przepisami. W międzyczasie zacząłem także odczuwać pierwsze objawy, dlatego w tej chwili skupiam się przede wszystkim na powrocie do zdrowia”.

Więcej informacji o Piotrze Biesiekirskim na jego oficjalnym profilu pod adresem Facebook.com/PiotrBiesiekirskiOfficial oraz na oficjalnej stronie internetowej www.pbk74.com .

Źródło: inf. prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
155 zapytań w 1,252 sek