Home / Moto2 / Moto3 / Binder kontuzjowany po groźnym wypadku w Walencji

Binder kontuzjowany po groźnym wypadku w Walencji

 

brad-binder

Tuż przed zakończeniem dzisiejszego, pierwszego dnia testów Moto2 w Walencji, Binder zaliczył groźny wypadek w “dziesiątce” na torze Ricardo Tormo. Aktualnie zawodnik z RPA jest w trakcie badań w Barcelonie. Są to drugie testy młodego zawodnika w nowej dla niego kategorii Moto2. Do chwili upadku, Binder zajmował siódme miejsce z rezultatem 1:36,443s, strata wynosiła 1,682 do najlepszego T. Nakagami. 

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Brad ma problem z lewym ramieniem, jest teraz w drodze do Barcelony. Dr. mir przeprowadzi szczegółowe badania. Sam Brad nie upadł mocno, ale motocykl koziołkował spektakularnie. Nie wiemy czy jest złamanie, czy też nie. Musimy poczekać na opinię lekarzy. Stracił przyczepność przodu i tyłu jednocześnie, gdy jechał między dziewiątką a dziesiątką, a motocykl po prostu wyleciał w powietrze” – mówi szef zespołu Aki Ajo.

Mistrz Świata Moto3 zostanie poddany dalszym badaniom w szpitalu Uniwersytetu Quiron Dexeus.

brad-binder-2

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: speedweek.com

AUTOR: Kuba Owsianowski

komentarze 3

  1. Nie mam pomysłu na czołówkę Moto2 w przyszłym roku. Dla mnie faworytem jest Tom Luthi, może Franco Morbidelli? Lorenzo Baldassarri? Stawka taka jakaś słaba się trochę wydaje, chyba, że Morbi i Balda ustabilizują wysoką formę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
146 zapytań w 0,508 sek