Home / Moto2 / Moto3 / Bulega w Moto2, nowa twarz w Moto3 w barwach VR46

Bulega w Moto2, nowa twarz w Moto3 w barwach VR46

Zespół SKY Racing Team VR46 potwierdził swój skład w seriach Moto3 i Moto2 na sezon 2019. Nicolo Bulega awansuje do pośredniej klasy i zastąpi w niej Francesco Bagnaię, który startował będzie w MotoGP. Jego partnerem będzie Luca Marini, brat przyrodni Valentino Rossiego – młody zawodnik zrobił w ostatnich miesiącach duży progres i powoli staje się jedną z czołowych postaci tej klasy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W miejsce Bulegi, który opuści Moto3, przejdzie Celestino Vietti Ramus. Młody Włoch nie jest znany w grand prix, ale startuje teraz w juniorskich mistrzostwach świata CEV Moto3. W wyścigu w Katalonii udało mu się stanąć na podium, zajmując trzecie miejsce. Drugim zawodnikiem będzie Dennis Foggia.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Hmmmm, ja raczej Foggię dałabym do Moto2. To zdolna bestia jest :-)) Bulega jak na razie nieco odstaje. Wierzę jednak że zespół VR46 wie co robi. Życzę mu sukcesów ale ja wybrałabym Foggię lub DiGię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
177 zapytań w 0,532 sek