Home / Slider / Conor Cummins gotowy do mocnego rozpoczęcia kolejnego sezonu.

Conor Cummins gotowy do mocnego rozpoczęcia kolejnego sezonu.

Vauxhall International Northwest 200

Zawodnik Honda TT Legends jest gotowy do mocnego rozpoczęcia sezonu aby na koniec zająć jak najlepsze miejsce. Pochodzący z Wyspy Man zawodnik podpisał kolejny kontrakt i pozostanie w zespole na trzeci sezon.

Conor celuje w miejsca na podium zarówno podczas North West 200 jak i podczas jego domowego wyścigu, Tourist Trophy. Kolejnym celem są wysokie miejsca w wyścigach wieńczących sezon czyli Ulster GP oraz Macau GP.

Ostatni sezon był dla mnie mieszany, podczas North West oraz TT nie osiągnąłem zadowalających rezultatów ale dwa drugie miejsca podczas Grand Prix Ulsteru były świetne

Kliknij, aby pominąć reklamy

Bardzo się cieszę z pozostania w team’ie. Spędziłem tutaj dwa świetne sezony, zespół jest na naprawdę wysokim poziomie. Rok 2015 nie był moim najlepszym, jestem bardzo wdzięczny Hondzie za zaufanie i kolejną szansę. Wiem, że potrafię wykonać dobrą robotę i zrobię to! Podsumował Conor

cummins

Cummins, oprócz team’u Honda TT Legends w którym startuje w wyścigach drogowych będzie reprezentował również zespół Jackson Racing w serii World Endurance Championship.

Jestem bardzo zadowolony z powrotu do World Endurance Championship. To kolejne nowe wyzwania. Poprzedni rok kończyłem silny, ten zaczynam jeszcze silniejszy!

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Olek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
123 zapytań w 0,499 sek