Home / Gry / eMotoGP Polish League: Mytych wygrywa i goni lidera. Dąbrowski walczy.

eMotoGP Polish League: Mytych wygrywa i goni lidera. Dąbrowski walczy.


Korsarz_27 robi co może aby wrócić na pozycję lidera i obronić tytuł wywalczony w pierwszej edycji eMotoGP Polish League.

Na dwie rundy przed końcem drugiej edycji polskich, motocyklowych rozgrywek esportowych nadal nie wiemy kto zostanie mistrzem. Jedno jest pewne – będzie to Patryk Mytych lub Łukasz Dąbrowski. Obaj zawodnicy mają wystarczającą przewagę nad trzecim Mertem Uncuru aby nie martwić się o pierwsze dwa miejsca w generalce.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Obecnie liderem jest Łukasz Dąbrowski czyli Waszka_46. Zawodnik Ducati ma jednak tylko trzy punkty przewagi nad Korsarzem, a ten z kolei w Katalonii pokazał że w ostatnich dwóch rundach sezonu zrobi absolutnie wszystko aby sięgnąć po ostateczny triumf. Na hiszpańskim obiekcie Patryk po zdobyciu Pole Position odniósł kolejne pewne zwycięstwo i zdaje się być niesamowicie mocny. Łukasz choć minimalnie wolniejszy ma niesamowitą wolę walki i po upadku w pierwszej szykanie zdołał wdrapać się na drugie miejsce ratując pozycję lidera. Na stole zostało jeszcze Brno i Mugello. Na obu torach obaj czują się bardzo mocni, więc spodziewamy się epickiej walki do końca sezonu.

Na trzecim miejsce po pięknej walce z Łukaszem wskoczył Karol Szymański na motocyklu Yamaha. Trzeba przyznać że końcówkę sezonu Karol ma naprawdę mocną i pokazuje kawał dobrego ścigania, zwłaszcza od strony technicznej. Świetne, przemyślane manewry i niezłe tempo musiały zaowocować podium.

Po pierwsze miejsce trwa w najlepsze ale trzecia pozycja na podium eMotoGP Polish League jest równie otwarta. W tej chwili miejsce to zajmuje turecki zawodnik Mert Uncuru, ale tuż za nim znajdują się ostatnio świetnie jeżdżący Kuba Lotz i właśnie wyżej wymieniony Karol Szymański. Swoją drogą gracze zrównali się punktami, więc dla nich będzie to dodatkowy motywator do lepszej jazdy.

Z racji świąt, przedostatnia runda drugiej edycji eMotoGP Polish League odbędzie się dopiero 24 kwietnia.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Transmisja z wyścigu szóstej rundy eMotoGP Polish League:

Partnerami eMotoGP Polish League są Szkopek TeamGucio1846ZerkeModularPrzedsiębiorstwo Budowlane Granit oraz Smartbau, natomiast patronami medialnymi są MOTOGP.PL, Ścigacz.pl oraz Gucio Racing.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
162 zapytań w 1,282 sek