Home / Gry / Esport MotoGP 2019, 5. runda – Kapusta znowu szybszy!

Esport MotoGP 2019, 5. runda – Kapusta znowu szybszy!

Po raz kolejny Mateusz Kapusta poprawił swój rezultat w Esportowych Mistrzostwach Świata. W porównaniu do pierwszej rundy, Gucio zaliczył fenomenalny awans do ścisłej światowej czołówki graczy MotoGP 19.

Za nami już przedostatnia runda Esport MotoGP Championship 2019. Do swojej dyspozycji gracze otrzymali motocykl marki KTM należący do Johanna Zarco oraz amerykański tor Austin. Jak w każdej eliminacji rywalizacja między graczami była bardzo zacięta, często różnica 0.001 sek. decydowała o pozycji wyżej w tabeli czasów. Gucio znacznie lepiej rozpoczął rundę bowiem od 45 miejsca, a następnie sukcesywnie poprawiał czasy pnąc się w górę. Ostatecznie jego najlepszy rezultat zapewnił mu 24 miejsce na świecie oraz 21 w Europie na PlayStation 4, tym samym umacniając się wśród najlepszych graczy MotoGP 19 na świecie!

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Jestem bardzo zadowolony z tej rundy, ale jednocześnie trochę zły. Wynik jest świetny zważywszy na to, że nie przepadam za Austin, ale pod koniec trwania rundy byłem na mega szybkim okrążeniu, które dałoby mi awans na 16-18 miejsce, ale przez głupi błąd na hamowaniu w ostatnim zakręcie, zaliczyłem upadek i straciłem świetną szansę. Później nie umiałem już tego powtórzyć. Tak czy inaczej ta eliminacja była bardzo udana i cieszę się ale czekam już z niecierpliwością na ostatnie zmagania. Będzie mój ulubiony tor Misano, ulubiony motocykl Yamaha i oczywiście ulubiony zawodnik – Valentino Rossi. To będzie bardzo ważna runda i mam nadzieję, że jeszcze się w niej poprawię, trzymajcie kciuki.” – zakończył Mateusz „Gucio” Kapusta

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
168 zapytań w 1,236 sek