Home / Moto2 / Moto3 / Fenati: Będę próbował wygrać wszystkie pozostałe wyścigi!

Fenati: Będę próbował wygrać wszystkie pozostałe wyścigi!

Aż 37 punktów do prowadzącego w mistrzostwach Moto3 Joana Mira traci drugi w tabeli Romano Fenati. Włoch zaskakuje w tym roku dojrzałą jazdą. W trzech ostatnich rundach zajmował drugie pozycje i tak samo było w GP Niemiec na torze Sachsenring. Fenati rozpoczynał weekend z problemami, więc taki wynik jest dla niego pozytywnym zaskoczeniem. Teraz przed zawodnikami długa przerwa. Powrót do ścigania na początku sierpnia w Brnie.

“Na starcie weekendu mieliśmy trochę problemów, a druga pozycja nie była w zasięgu naszych celów. Dzisiaj więc jestem szczęśliwy, ponieważ to wyjątkowy wynik. Drugie miejsce to nie pierwsze, ale i tak jestem szczęśliwy, ponieważ motocykl został mocno poprawiony, a mój zespół wykonał dobrą pracę.” – mówił tuż po wyścigu Fenati, który nie porzuca nadziei na swój pierwszy tytuł mistrza świata.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Teraz mamy przerwę wakacyjną i potem zaczynamy od nowa z planem walki o mistrzostwo. Musimy więc ciężko pracować, aby osiągać dobre wyniki. Będę próbował wygrać wszystkie wyścigi! Tak naprawdę to żartuję, ale ważne będzie, by pozostać skupionym i zdobywać regularnie dobre wyniki do mistrzostw. Z pewnością ktoś na koniec sezonu będzie tym pierwszym. Ja będę starał się go wyprzedzić. Dzisiaj starałem się też tak zrobić, ale tył motocykla zbyt mocno się ślizgał. Więc może w następnym wyścigu!” – zakończył.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: motogp.com

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
123 zapytań w 0,368 sek