Home / Moto2 / Moto3 / GP Portugalii bez Ai Ogury?

GP Portugalii bez Ai Ogury?

Do startu sezonu Moto2 pozostał nieco ponad tydzień, ale obecność Ai Ogury w GP Portugalii jest bardzo zagrożona. Wicemistrz świata został kontuzjowany podczas treningu i opuścił już tegoroczne testy w Jerez.

Według niemieckiego Speedweeka, japoński zawodnik Idemitsu Honda Team Asia wybił nadgarstek, złamał kość łokciową oraz nabawił się kontuzji więzadeł w wyniku incydentu podczas treningu motocrossowego w Barcelonie w zeszłym tygodniu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Ogura natychmiast przeszedł operację w Barcelonie, ale jego powrót na tor może zająć trochę czasu. Jego nieobecność na startujących wkrótce oficjalnych testach w Portimao jest prawie pewna, a jego udział w GP Portugalii także stoi pod znakiem zapytania.

Faza fizjoterapii rozpoczęła się we wtorek, ale źródło z zespołu Ogury informuje, że szanse na to, aby wystąpił w rundzie w Portimao, wynoszą od 40 do 60 procent.

Źródło: motorcyclesports.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
164 zapytań w 1,628 sek