Home / Slider / Ian Hutchinson dołączył do team’u Tyco BMW

Ian Hutchinson dołączył do team’u Tyco BMW

PICTURE BY STEPHEN DAVISON

PICTURE BY STEPHEN DAVISON

TAS Racing poinformował, że 11’krotny zwycięzca TT na Wyspie Man, Ian Hutchinson, będzie reprezentował barwy zespołu w całym cyklu Wyścigów Drogowych w roku 2016 roku.

Popularny „Hutchy” na dobre wrócił do ścigania w 2015 roku, po poważnej kontuzji. Powrót był bardzo udany ponieważ już na dzień dobry wyjeździł hat-tricka podczas TT. Teraz liczy na nowe wyzwania i kolejne sukcesy z team’em Tyco BMW i motocyklem BMW S1000RR którym będzie jeździł w specyfikacji Superstock i Superbike.

Negocjowaliśmy z szefem team’u już od kilku miesięcy ale byłem przekonany, że do zespołu trafię dopiero w przyszłym roku. Sprawy potoczyły się jednak inaczej i już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu skomentował sytuację Hutchinson

PICTURE BY STEPHEN DAVISON

PICTURE BY STEPHEN DAVISON

Po paru latach przerwy od wyścigów potrzebowałem spójności. BMW to duża marka a wraz z menagerem zespołu Tyco pokazali mi, że naprawdę zależy im na sukcesach i są bardzo zaangażowani w to co robią. Kupili mnie swoim entuzjazmem i z nadzieją patrzę w kolejny wyścigowy sezon dodał „Hutchy”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Ian był w tym roku dominującą siła podczas TT. Podpisując z nim kontrakt na rok 2016 wierzymy, że dalej będzie prezentował taką formę jak w tym roku. Dodał Phillip Neill, menager team’u Tyco BMW.

Rozmawialiśmy wspólnie od jakiegoś czasu, nawet nie zdołaliśmy naszych rozmów dokończyć ale myślę, że połączyliśmy siły w najlepszym możliwym czasie. Wierzę, że Ian zdoła odnieść wiele sukcesów w zbliżającym się sezonie serii Międzynarodowych Wyścigów Drogowych na motocyklu BMW ze wsparciem TAS Racing podsumował Neill

Ian Hutchinson będzie startował w serii Pirelli National Superstock oraz w kompletnej serii Wyścigów Drogowych. W oby przypadkach będzie startował na motocyklach BMW S1000RR w specyfikacji Superstock oraz Superbike.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: Tyco BMW

AUTOR: Olek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
117 zapytań w 0,377 sek