Home / Gry / Jest pierwszy zwiastun gry TT Isle of Man: Ride on the Edge

Jest pierwszy zwiastun gry TT Isle of Man: Ride on the Edge

Tegoroczna edycja prestiżowych wyścigów ulicznych na Wyspie Man już się zakończyła i fani Isle of Man TT muszą czekać na przyszły rok (ewentualnie śledzić zmagania w innych wyścigach, których na “wyspach” nie brakuje). Gracze jednak już jesienią znajdą coś dla siebie, bowiem jak było wiadomo już od kilkunastu miesięcy, przygotowywany jest tytuł TT Isle of Man: Ride on the Edge. Grę tworzy Kylotonn Games, które równolegle pracuje nad rajdową WRC 7.

We wczesną wersję gry na długo przed premierą można było zagrać choćby podczas tegorocznego IOM TT i łatwo można znaleźć gameplay’e z “Ride on the Edge” na przykład na youtube. Widać było na nich sporo niedoróbek, zwłaszcza w kwestii fizyki, ale producenci mają jeszcze trochę czasu. Premiera gry jesienią tego roku, w listopadzie, na platformach PC, PS4 i Xbox One.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Poniżej można obejrzeć zwiastun, jaki pojawił się dziś w internecie. Widać na nim przejazd Johna McGuinnessa, którego… zabrakło w tegorocznej edycji IOM TT z powodu kontuzji. Widać też kilka charakterystycznych sekcji toru The Mountain.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Przykro mi, ale nie zachwyca…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
139 zapytań w 0,388 sek