Home / Slider / John McGuinness: Guy Martin powróci do ścigania

John McGuinness: Guy Martin powróci do ścigania

McGuinnessGuyMartin

Żywa legenda wyścigów na Wyspie Man, John McGuinness, uważa iż Guy Martin wróci do ścigania na Mountain Course najszybciej jak to możliwe.

Przypomnijmy, Guy Martin ogłosił, że nie wystartuje w tegorocznym TT na rzecz rowerowego Tour Divide którego termin pokrywa się z Tourist Trophy. Guy zrezygnował również z North West 200 i w dalszym ciągu zastanawia się nad powrotem do ścigania w tym roku.

Jedyne czego Guy jest pewny to swojego telewizyjnego show „Speed with Guy Martin” z którym startuje w tym roku z kolejnym sezonem

Pomimo tego, że Guy zwrócił swoją uwagę w stronę innych rzeczy McGuinness twierdzi, że na Wyspę Man powróci już w przyszłym roku w poszukiwaniu upragnionego zwycięstwa.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Szkoda, że Guy nie będzie się ścigał w tym roku ale przypuszczam, że ma inne sprawy na głowie powiedział John magazynowi Bike Social

Myślę, że wróci i to szybciej niż się wydaje. Niektórzy mieli nawet po 2 lata przerwy i wracali. Mike Hailwood nie ścigał się przez 11 lat po czym wrócił i wygrał. To może uczynić go (Guya) silniejszym. Gdy wróci będzie dużo szumu ale wydaje mi się, że otworzy nowy rozdział w swojej historii.

johnguy

Guy Martin ma na swoim koncie 15 podiów na TT ale jeszcze nigdy nie udało mu się wygrać. McGuinnes jest zdania, że Martin nie wytrzyma zbyt długo bez wyścigów mimo wielu pobocznych tematów związanych z motocyklami, np. z pobiciem rekordu prędkości w Ścianie Śmierci.

On wróci, wiem to. Może pobijać te wszystkie rekordy i robić tą całą masę zwariowanych rzeczy ale przecież jeszcze nigdy nie wygrał TT co na pewno go frustruje. To musi mu się udać. Zrobił już tyle a to cały czas mu umyka podsumował John

Guy ma przed sobą tego lata serię kolejnych wyzwań które czekają na niego w jego programie. Do skutku ma dojść również próba pobicia rekordu prędkości na suchym jeziorze w Boneville. Już w zeszłym roku Triumph ogłosił, że ich motocykl poprowadzi Guy Martin ale z różnych przyczyn nie zdecydowano się wtedy na start.

Przypominamy również o biografii Guya którą można już zamówić w przedsprzedaży.

Książka Guya Martina wkrótce w sprzedaży

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Olek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
163 zapytań w 0,626 sek