Home / Gry / Już po pierwszych kwalifikacjach w MotoGP 17 eSport – zobacz rekordowy przejazd

Już po pierwszych kwalifikacjach w MotoGP 17 eSport – zobacz rekordowy przejazd

Zakończyło się pierwsze wyzwanie kwalifikacje w internetowych mistrzostwach w grze MotoGP 17 na platformie Playstation 4. Dwaj gracze, którzy prowadząc Hondę i wcielając  się w Marka Marqueza najszybciej pokonali tor w Jerez, awansowali już do finału, jaki odbędzie się w Walencji w dzień ostatniej w tym roku rundy grand prix.

Wyzwanie trwało od 27 lipca do 6 sierpnia. Każdy, kto dysponuje grą na MotoGP 17 na konsolę PS4 może wziąć udział w zabawie na etapie któregokolwiek wyzwania kwalifikacyjnego. Najlepszy czas przejazdu w Jerez miał gracz o nicku Motero_1 i był to wynik. 1:32.505s. Drugi czas należał do Pistol_73 – który jedno okrążenie w Jerez przejechał w czasie 1:32.539s.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Aby zobaczyć najlepszy przejazd, trzeba kliknąć W TEN LINK.

Kolejne wyzwanie kwalifikacyjne już niedługo – będzie to tor Red Bull Ring w Austrii. Trzeba będzie wcielić się w rolę Pola Espargaro na motocyklu KTM. Etap ten potrwa od 10 do 20 sierpnia. Ponownie awansuje dwójka najlepszych graczy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

 

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
145 zapytań w 1,291 sek