Home / Slider / MacauGP: Peter Hickman wygrywa Gran Prix Macau!

MacauGP: Peter Hickman wygrywa Gran Prix Macau!

hickman

Peter Hickman kontynuuje swoją niesamowitą przemianę z zawodnika torowego na drogowego wygrywając dzisiejszy wyścig w Macau za pierwszym podejściem!

Hickman wprawdzie miał startować już w zeszłym roku nie mógł tego dokonać po wypadku którego był uczestnikiem pod koniec sezonu. Peter pierwszą połowę wyścigu spędził na gonitwie za Martinem Jessopem do którego tracił średnio dwie sekundy w końcu go wyprzedził i zwiększył swoją przewagę do sześciu sekund.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Tempo dwóch pierwszych zawodników było tak szybkie, że dystans między nimi a grupą pościgową wzrósł do 15 sekund.

Gazz

Bitwa stoczyła się nie tylko na czele wyścigu ale i za dwoma najszybszymi zawodnikami. Z tyłu pstro walczyli Gary Johnson, Michael Rutter, Ian Hutchinson oraz John McGuinness. W końcu na najniższym stopniu podium stanął Michael Rutter który ma na swoim koncie najwięcej zwycięstw odniesionych na torze Guia. Czwarty był John McGuinness a piąty Gary Johnson.

result

 

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Olek

komentarze 2

  1. Można śmiało powiedzieć, że to był pogrom. Hickman gonił, wyprzedził i pięknie odjechał. Jessop pojechał ładny wyścig. Rutter świetna walka na ostatnim okrążeniu o pudło.

  2. Peter Hickman rządzi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
163 zapytań w 1,278 sek