Home / Moto2 / Moto3 / Motocykl Johanna Zarco z Moto2 na sprzedaż

Motocykl Johanna Zarco z Moto2 na sprzedaż

Na stronie internetowej zajmującej się aukcjami internetowymi motocykli sportowych, pojawiło się ogłoszenie o sprzedaży maszyny wyścigowej, na której Johann Zarco rozpoczynał swoją przygodę w pośredniej kategorii mistrzostw świata. Jest to motocykl MotoBi TSR6 z serii Moto2 i 2012 roku. Stan można opisać jako idealny.

Zarco w 2012 roku po raz pierwszy wystartował w Motocyklowych Mistrzostwach Świata w kategorii Moto2 i od razu zdobył miano Debiutanta Roku. Silnik motocykla to oczywiście jednostka Hondy o pojemności 600ccm. Podwozie to konstrukcja MotoBi, która zniknęła już z Moto2. Motocykl został zakupiony przez obecnego właściciela bezpośrednio od zespołu JiR, dla którego Zarco jeździł w 2012 roku.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zgodnie z tym co napisano, silnik został zregenerowany i sprawdzony na hamowni. Jego stan pozwala na branie czynnego udziału w wyścigach. Na zbiorniku paliwa znajduje się autograf, umieszczony własnoręcznie przez “kierowcę”. Francuz ukończył ten sezon na dziesiątej pozycji w klasyfikacji generalnej.

Aukcję można znaleźć POD TYM LINKIEM. Poniżej jeszcze kilka zdjęć maszyny.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: http://raresportbikesforsale.com

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Kto chce kupić i ma kasiure to cena nie ma znaczenia ale ciekawe za ile poszedł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
134 zapytań w 0,425 sek