Home / Moto2 / Moto3 / Poważna kontuzja Alberta Arenasa

Poważna kontuzja Alberta Arenasa

Albert Arenas trafił na oddział intensywnej opieki medycznej po urazie jakiego doznał podczas jazdy na rowerze. Zawodnik ekipy Angel Nieto upadł tak niefortunnie, że uszkodził śledzionę. Złamał również żebro.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Arenas w konsekwencji będzie musiał opuścić najbliższy weekend o GP Argentyny. Zawodnik doznał kilku kontuzji: zranienia śledziony z wewnętrznym krwawieniem, złamania żebra, ma także wiele otarć i siniaków. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Arenas opuści oddział intensywnej opieki medycznej we wtorek lub środę.

Hiszpański zawodnik nieźle rozpoczął sezon 2019 w Moto3. W otwierającym rok GP Kataru zajął szóstą pozycję. Przypomnijmy, że na koncie ma dwa zwycięstwa z 2018 roku.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Ja nie wiem jak oni, to robią ;) Na rowerze taki wypadek. Szacun.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
163 zapytań w 0,514 sek